Aj drobní podnikatelia sa s veľkou kanceláriou cítia ako veľké zvieratá

K veľkému biznisu nepochybne patrí aj veľká kancelária, vždy pripravení asistenti, ale aj dobrá káva. Mnoho obchodníkov nemá ani jedno. Kancelárske.

K veľkému biznisu nepochybne patrí aj veľká kancelária, vždy pripravení asistenti, ale aj dobrá káva. Mnoho obchodníkov nemá ani jedno. Kancelárske priestory majú kúpené alebo prenajaté, zariadené tak, ako potrebujú alebo si môžu dovoliť. Za výšku mesačného nájmu by však u nás mali úplne všetko, čo by kedy potrebovali. Miestnosti, kde by im pridávali na serióznosti, čo ocenia hlavne klienti, ktorí by kanceláriu navštívili. Kvalitný nábytok, špičková multimediálna technika na prezentácie a usmievavá asistentka. Kto niečo také využíva, bude určite dosť dôležitý a v podnikaní sa mu darí.  Pritom je to len trik. Zavoláte, vyberiete si kanceláriu podľa svojho gusta a je na vás, ako dlho ju budete využívať. Ide to nielen na dlhodobú zmluvu.

V meste, kde to žije

A prečo práve prenajať obchodné priestory v Bratislave ? Prečo nie bližšie k vám? Dochádzať za prácou má cenu, ak sídlite v meste, kde je najviac potenciálnych zákazníkov a najlepšie spojenie pre možnú zahraničnú spoluprácu.

Aj drobní podnikatelia sa s veľkou kanceláriou cítia ako veľké zvieratá
3 (60%)1