Pár najväčších trendov

7.7.2017 Vyp Od

Kto by nechcel mať svetlo, ktoré by menilo farby podľa jeho nálady alebo preferencií? A práve také sú LED svetlá. Väčšina z nich totiž má schopnosť stmievania. Dokážu tak skvele imitovať denný cyklus slnka.

schody

o Akú máte náladu
Tieto svietidlá prijímajú rôzne tvary i podoby a dokážu odrážať dobre aj to, ako sa práve cítime. Sú praktické, majú dlhú životnosť a nikdy vás neomrzia.

o Už žiadne drôty
Predstavte si svetlo, ktoré by sa prispôsobilo vašim požiadavkám a životnému rytmu. Také, ktoré vždy navodí tú správnu atmosféru. Práve to vám môže ponúknuť bezdrôtové osvetlenie, ktorému venujú svoju invenciu niektorí výrobcovia. Základom je starter kit obsahujúci tri žiarovky a bridge pre zapojenie do wi-fi routera. Pritom inštalácia je veľmi jednoduchá. Stačí len správne zapojenie a do mobilu či tabletu si stiahnete aplikáciu, vďaka ktorej si vychutnáte až 16 miliónov farieb. Rozmaznávajte svoje zmysly a doprajte si nevšedný zážitok vďaka striedaniu farebnej dúhy.

o Strihajte, predlžujte, zdôrazňujte
Alebo vyskúšajte špeciálne profily napríklad v kúpeľni, kedy pomocou pásikov vytvoríte dokonalé osvetlenie. Dajú sa zakúpiť hneď v niekoľkých dĺžkach https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m. Uvidíte sami, ako moc môžete práve takto relaxovať.

Už skončili tiež časy, kedy ste potme márne hľadali vašu obľúbenú košeľu. Dnes sa už takto trápiť naozaj nemusíte. Práve efektívne pásky vám veľa pomôžu a navyše sa vám vaša skriňa konečne bude páčiť.

kuchyň

Inteligentné riešenie za dobrú cenu a navyše ešte s citom pre dizajn!
Veľmi efektne pôsobí v spojení so schodiskom, kde plní navyše bezpečnostný prvok. Zabránite tak všetkým pádom, ktoré môžu byť veľmi nepríjemné.
Zaujímavým trendom je osvetlenie sprchovacieho kúta, na ktoré by sme mali myslieť už pri plánovaní toho, ako bude vyzerať. Dá sa to vyriešiť ale aj u existujúcich priestorov.

Konečne tu máme osvetlenie, ktoré dokáže splniť každé želanie zákazníka.