Klíma od MasterKlima

Klíma od MasterKlima

18.3.2024 Vyp Od

Spoločnosť MasterKlima sa zaoberá dodávkou a montážou klimatizačných zariadení pre váš dom, kanceláriu či byt. Naše klimatizačné zariadenia, ktoré sú nami montované, môžete vidieť skutočne na mnohých miestach, nie len v súkromnej sfére, ale aj v obchodných reťazcoch, reštauráciách, kaviarňach a mnohých ďalších. MasterKlima je spoločnosť, ktorá sa zaoberá montážou klimatizačných zariadení už niekoľko rokov a preto má dostatok skúseností, super ceny ale taktiež aj záručný a pozáručný servis. Sme profesionáli, ktorí vám vedia vybrať správnu klimatizáciu do akéhokoľvek priestoru či už je to menšia miestnosť, či potrebujete,,schladiť,, viac v miestností, ale taktiež, ako sme už uviedli, montujeme klimatizácie aj do zariadení ako sú kaviarne, predajne, kancelárie a mnohé iné.

klima vzduch

Naše pôsobisko je prevažne v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji. Kde nás môžete kontaktovať? Kontaktovať nás môžete mailom na info@ masterklima.sk, alebo priamo na telefónnom čísle 0904 057 616. Našu primárnu kanceláriu môžete nájsť v Orechovej Potôni na Blatnej ulici 487. Klimatizácie vám radi dodáme v Dunajskej strede, Bratislave, v Trnave, v Senci, v Galante, v Šamoríne, vo Veľkom Mederi, v Komárne ale aj v Pezinku. Pracujeme výhradne s kvalitnými klimatizáciami v značkách Midea, Samsung a Daikin. V dnešnej dobe je klimatizácia súčasťou takmer každej modernej domácnosti, či kancelárie a iných ostatných priestorov, ako sú napríklad rôzne prevádzky.

klima ventilátor

Klimatizácia sa tak nejak stala súčasťou našich životov. Každoročný nápor letných horúčav, ktoré sa každým rokom zvyšujú, mnohých poháňa k tomu, aby si nechali namontovať klimatizáciu. Pri výbere tej správnej klimatizácie, či už do domu, bytu alebo kancelárie vám veľmi radi poradia naši profesionáli. Montáž vykonávame po konkrétnej dohode s klientom a vhodné miesto pre umiestnenie klimatizácie je taktiež vopred dohodnuté. Keďže u nás si môžete vyberať z tých najkvalitnejších klimatizácií samozrejmou súčasťou týchto, je aj diaľkový ovládač. Aké funkcie má diaľkový ovládač ku klimatizáciám Masterklima vám veľmi radi do podrobná vysvetlíme konkrétne, ku tej ktorej klimatizácii, podľa vášho výberu.