Vyberáme tlačiareň EPSON – zabudnite na atramentové kazety

31.5.2018 Vyp Od

Snaha výrobcov o zníženie tlačových nákladov pri vývoji tlačiarní je zaznamenaná u všetkých typov a značiek. Už niekoľko rokov na trhu medzi najuniverzálnejších výrobcov patrí firma EPSON. Je známa úsporným laserovými tlačiarňami ale najmä lacnou atramentovou technológiou tlače, kde sa cena pohybuje okolo 0.2 centa za stranu. V prvom rade si je potrebné uvedomiť či sa v našom prípade jedná o príležitostné atramentové tlačenie alebo veľkoobjemové laserové tlačenie a možno zauvažovať o multifunkčnom zariadení.

tiskárna

Zabudnite na používanie atramentových kaziet, je tu obojstranná tlačiareň 4 v 1 s integrovaným atramentovým zásobníkom Epson L655.

· mimoriadne úsporná tlačiareň s veľkokapacitným integrovaným systémom atramentových zásobníkov na rýchlu, spoľahlivú, obojstrannú tlač s mimoriadne nízkymi nákladmi na stranu.

tisk

· uvedená tlačiareň sa hodí na biznis do menších až stredne veľkých kancelárií a domácností, kde je nezanedbateľná finančná úspora.

· multifunkčná tlačiareň, ktorá okrem tlače vie dokumenty, fotografie, doklady a iné faxovať, kopírovať až 99 kópií strany a skenovať s rozlíšením 1200 dpi. Všetky štyri funkcie vykonáva s rýchlosťou tlače ISO až 13.7 str./min.

· funkcia Epson Connect4 umožňuje bezdrôtovú tlač zo smartfónov a tabletov. U tlačiarne Epson nepotrebujete prístupový bod na prepojenie s ďalšími zariadeniami je tu predsa Wi-Fi Direct®.

tiskárny

· epson je tlačiareň s plne integrovaným unikátnym systémom veľkokapacitných atramentových zásobníkov, kde výrobca ponúka záruku na 50000 strán resp. 1 rok v porovnaní s atramentovými cartridgmi. Ponúka farebnú tlač bez problémov a neporiadku ako u neoriginálneho dopĺňania, ktoré vzniká pri snahe spotrebiteľa ušetriť. Teda atramentová technológia rýchleho dopĺňania atramentových zásobníkov, s nekvapkajúcimi dýzami je jedinečná, jednoduchá, lacná a bezpečná.