Skutočne netradičné, avšak populárne služby

14.6.2018 Vyp Od

Na jednej strane môžeme z viacerých kútov počuť sťažnosti nejedného človeka ohľadne svojej finančnej situácie (nielen u nás), no a na druhej strane sa nestačíme diviť, k čomu niektorí ľudia míňajú a sú ochotní míňať svoje peniaze, v mnohých prípadoch sa pritom nejedná o malú sumu. Avšak peniazmi si človek túži kúpiť šťastie, no a práve vo veciach či službách, aké sa iným zdajú možno absurdné, títo ľudia vidia plnenie si svojho tajného sna.

objetí

Niekedy možno taká maličkosť, ako len jedno objatie môže dotyčnému spôsobiť príjemný pocit, ktorý tak zúfalo potreboval a áno, platiť sa dá aj za takéto služby (ktoré by mohli byť bezplatnou samozrejmosťou). No objatie, to som spomenul jeden z tých normálnejších prípadov, poznáme napríklad aj servis, ktorý rieši vzťahy. Vymenovať všetky nové služby, ktoré môžu pre mnohých pôsobiť absurdne, to by som nimi zaplnili viac strán. Preto sa v tomto článku pokúsme pozrieť na tie najzaujímavejšie, či skôr najextrémnejšie, kedy nám zostáva stáť rozum nad tým, za čo sú ľudia schopní utrácať nemalé peniaze a čo k svojmu životu tak nutne potrebujú.

• Ak sa nám dané služby ponúkajú, pravdepodobne sa nájdu tí, ktorých oslovia a budú chcieť za ne platiť, i keď by ich daná túžba inak nenapadla. Alebo možno práve naopak, netradičný servis je naozaj odzrkadlením toho pravého, čo niektorí ľudia hľadali a dnes sa im konečne ponúka možnosť, toto svoje prianie si kúpiť.

Objatie– Poskytovanie tejto služby som už spomenul vyššie. Nie je v tom žiaden sexuálny podtón, naozaj ide iba o objatie a verte tomu, že táto ponuka sa teší relatívne početnému záujmu. Daná aktivita môže podľa druhu objednávky trvať aj hodinu, ale všetko prebieha na profesionálnej úrovni. Na základe nemalého záujmu vznikla aplikácia Cuddlr, kde si nájdete vhodnú osobu na objatie. Ale nič viac nečakajte!

Amazon Amanda– Túžite byť zaživa drvený mohutnou ženou? Amanda je Vám k dispozícii a stáva sa pomerne známym pojmom. Sadne si na Vás, stúpne si na Vás, môže s Vami zápasiť, alebo len tak chodiť vedľa Vás po ulici. Má 2 metre a určite cez 100 kg. Ponúkané služby sú čisto na profesionálnej, platonickej úrovni, nič viac. Amanda sa teší základne svojich zákazníkov po celom svete a nájdete ju aj na internete.

hamburger

Navečerajte sa ako masový vrah– Objednajte si menu, ktoré si vypýtali tí najznámejší masoví vrahovia ako svoje posledné jedlo pred popravou. Ktovie, možno máte rovnaké chute, samozrejme čo sa týka receptov (:. K menu dostanete aj fotku dotyčného vraha. Dobrú chuť!