So značkovými šiltovkami budete „street chic“

12.6.2022 Vyp Od

Šiltovka ako súčasť vášho outfitu

Už od nepamäti je pokrývka hlavy takpovediac súčasťou outfitu tak pánov, ako aj dám. Dnes už nie sme takí striktní v móde, každý nosí, čo je mu príjemné a v čom sa cíti dobre, kedysi však bez klobúka ani na krok nemohli. Klobúky sa v 21.storočí pretransformovali do rôznych iných „modelov“ a šiltovky sú jedným z nich. Dámske šiltovky sa dokonale hodia k športovému outfitu, vytvárajú „street chic“ look, avšak krásne nimi môžete oživiť aj elegantnejšie kúsky. Hodia sa nielen k rifliam, zladiť ich môžete aj k sukni, cardiganu, kabátiku, či šatám. Inšpirujte sa celebritami alebo módnymi ikonami a zaraďte šiltovky do svojho šatníka. Môžete ich nosiť celoročne.

dievča v šiltovke

Keď šiltovka tak značková

Určite sa zhodneme, že nie je šiltovka ako šiltovka. Dámske šiltovky môžu mať rôzne prevedenie a kvalitu. Určite si k elegatnému outfitu nedávajte šiltovku za 10€ z tržnice, to by nemuselo dopadnúť dobre. Siahnite po značkových dámských šiltovkách trenchtown.sk.

Značková šiltovka nie je len rozmarom. Rozdiel v dizajne a kvalite prevedenia je naozaj markantný. Dizajny sú jedinečné a značky sa samozrejme snažia byť originálne a priniesť vždy nové modely a nápady. Prevedenie je oveľa kvalitnejšie, s vybranými materiálmi. Cena značkovej šiltovky sa na Trenchtown.sk pohybuje okolo 30-39€, čo je za značkový kus primeraná cena. Niektorým z nás určite dobre padnú aj akciové znížené ceny na niektoré modely.

elegantný outlook so šiltovkou

Nakúpte si počas roka viacej modelov

Keď chcete rozšíriť svoj šatník aj o dámske šiltovky, nemusí to byť len jeden kus. Nakúpte si postupne počas roka aj viacej modelov v rôznych farbách, aby ste ich mohli originálne a štýlovo kombinovať so svojimi outfitmi. Móda je o sebavyjadrení a o tom vytvoriť komfortný, estetický pocit najmä pre seba, ale aj pre okolie, ktoré sa na nás bude pozerať. Tak neváhajte ani chvíľu a navštívte web Trenchtown.sk, poďte k nim na značkové šiltovky.