S návrhom sa netrápte, šikovný grafik to zvládne rýchlo a na úrovni

3.4.2022 Vyp Od

Kreatívni grafici dokážu dať na papier tie najfantastickejšie nápady, ktorými vás očaria a jeden z nich si istotne budete vedieť predstaviť vo forme vášho svadobného oznámenia. Pri kontakte s nimi však treba byť otvorený, presne uviesť svoje požiadavky a nápady, ale aj základné informácie ako si oznámenie vlastne predstavujete. Načrtnúť základné línie potom už pre šikovného grafika nebude problém.

Oznámenie vhodné do každej obálky

Prostredníctvom internetových stránok si dokážete vybaviť aj svadobné oznámenia, po oslovení grafika mu zašlete svoje predstavy a základné proporcie oznámenia, aby vedel, ktorým smerom sa bude návrh uberať, či pôjde o klasické, romantické, vintage, moderné alebo vtipné oznámenie o vašej svadbe alebo sa rozhodnete pre niektoré z množstva ponúknutých návrhov. Široké spektrum totiž zahŕňa svadobné oznámenia aj oznámenie s folklórnymi prvkami alebo luxusné či s karikatúrou oboch budúcich manželov, možné je použiť aj fotografiu ako podklad oznámenia.

V grafickom štúdiu vytvoria prvotný návrh, ktorý však musíte odsúhlasiť, až potom ho môžu poslať do tlače. V prípade, že by sa na oznámení mali objaviť nejaké ozdoby ako čipka alebo mašličky, tak tie na papier nelepia, ale sú na ňom tlačené, nemôžu sa tak časom odlepiť. Základné rozmery oznámení sú 14,5x10cm, ale ak by ste mali záujem o iný rozmer, napríklad menší alebo otváracie oznámenia, tak ani to nie je problém, vyrobia vám ich podľa vašich požiadaviek.

Návrh dostanete späť na odsúhlasenie

Základná farba papiera je biela, okrem nej sa dajú použiť aj obojstranne lesklé alebo matné papiere, papier krémovej farby alebo snehobiely s perleťovým nádychom či papier, ktorý imituje štruktúru plátna, vzorky si môžete vyžiadať a doručia vám ich prostredníctvom Slovenskej pošty, aby ste mali predstavu ako vyzerajú jednotlivé odtiene v skutočnosti a podľa toho sa aj rozhodovali. Každý návrh však bude predovšetkým pripomienkou na váš najkrajší deň v živote, keď ste sa rozhodli zmeniť ho a vytvoriť v ňom priestor pre milovaného človeka.