Rozkoš a vášeň

27.4.2022 Vyp Od

Zbavte sa každodenného stresu a užite si omladzujúcu, no najmä relaxačnú terapiu. Zmyslová, nazývaná aj senzuálna masáž je relaxačná terapia prinášajúca zážitok, ktorý vám umožní úplne upadnúť do tranzu, v ktorom sa uvoľňuje fyzická námahu a zároveň nabíja vaša zmyslová energia. Táto zvodná a vzrušujúca masáž je plná erotickej energie a je vykonávaná v zmyselnom, erotickom prostredí príjemnom pre klienta.

Táto zmyslová masáž celého tela spája vzrušujúci aspekt dotykovej masáže s pomalými a upokojujúcimi postupmi navrhnutými tak, aby dokonale uvoľnili telo klienta. Kvalitne vyškolení masážni terapeuti sa snažia docieliť uvoľnenie akéhokoľvek svalového napätia, ktoré v sebe klient má, a zároveň doplňujú celkovú zmyslovú energiu, ktorá je hlavnou podstatou tohto typu masáží.

Senzuálna masáž

Tento typ zmyselnej masáže využíva najmä energiu a čakry, aby preniesla príjemcu do nového stavu vedomia. Dosiahnutie tohto duševného stavu vám umožňuje rozpustiť všetky fyzické hranice a zamerať sa na zmyslové potešenie na vyššej, duchovnej úrovni.

Senzuálna masáž je plná erotického potešenia. ktorá jednotlivcovi pomôže vychutnať si ohromujúci zážitok so všetkými výhodami, ktoré vám môže poskytnúť bežná masáž, no i omnoho viac. Táto masáž v zmyselnom a erotickom prostredí je dokonalým spôsobom, ako zažiť jednu z najintímnejších vecí, aké sú človeku dostupné.

Senzuálna masáž

Počas masáže vás bude masér masírovať od hlavy po päty, pričom zapojí aj techniky telo na telo – to všetko s použitím luxusných a kvalitných masážnych olejov, vďaka ktorým bude spojenie medzi vaším telom a jeho telom bezproblémové a príjemné. Je viac než pravdepodobné, že klient zažije enormné vzrušenie počas celého priebehu masáže. Je celkom bežné, že klient dosiahne orgazmus. Súhra relaxácie a túžby ešte viac pozdvihne vaše zmysly, čo vám umožní vyťažiť z vašej zmyselnej masáže maximum.