Nové označenie mercedesov

7.1.2018 Vyp Od

·         Možno ste si všimli že autá majú rôzne označenie. Napríklad také BMW má označenie ip57 či BMW radu 3 a podobne. No Mercedes si to vzal po svojom a vymyslel niečo čo iné autá zatiaľ nemajú. Poďme sa teda pozrieť čo si pre a podobne nás Mercedes pripravil ako sa budú označovať jeho nové vozidlá.

volant
 
·         Možno si pamätať tie klasické označenie Mercedesu ako napríklad CL, A, SCL a podobne. Po novom sa Mercedes bude označovať úplne inak. Napríklad za označenie CL pridať číslo 40. Takto vznikne nový názov Mercedes CL 40.
 
·         Možno sa pýtate Prečo takéto označenie vznikajú. Je to hlavne z toho dôvodu pretože metra rozširuje predaj aj do iných krajín a preto sa rozhodol že bude označovať svoje autá takýmto spôsobom. Ale označenie nie je vymyslené z brucha nejakého inžiniera. Práve naopak. Autá číslovkou sa budú označovať podľa obsahu alebo čísla motora. Ak teda pôjde o 12 V motor potom bude označenie auta Mercedes CL 12 V. A za ním taktiež bude doplnené či pôjde o turbo diesel alebo klasický Diesel či benzínový motor.

mercedes
 
·         Toto označenie by sa mohlo by užívať na trhu v Kanade Ale nie je ani vylúčené že by sa mohlo takéto označenie nachádzať aj iných krajinách ako napríklad v Európskej únii.
 
·         Toto značenie by sa malo hlavne nachádzať na novších modeloch Mercedesu. Čiže je možné že už ju nájdeme aj na klasický sedanoch , SUV , či hatchbackoch. Auto Však ostáva rovnaké a na ňom sa nebude meniť prakticky nič . Jedine keby chceli výrobcovia niečo zmodernizovať alebo poprípade niečo nové pridať do interiéru alebo exteriéru samotného auta. Novému majiteľovi auta mi táto zmena nemala vadiť Nemala by nejakú prekážať pri kúpe tohto automobilu.
 
·         Sám som zvedavý či sa takéto označenie objaví aj na našom trhu, či bude toto označenie úspešné aj na samotnom predaji.

logo
 
·         Mimochodom ešte spomeniem z Nedávno som písal že BMW menu svoje logo a zmizol som sa nad tým či bude mať nejaký problém z predajom. Autá za novým logom BMW sa najčastejšie nachádza  na novších autách ani predaj by nemal  obmedzovať kúpu tohto automobilu. Teda chcem tým povedať že už bolo načase aby automobilky konečne meniny Volga na niektorých áut pretože sa mi zdajú byť zastarané a môže to ohroziť a samotný predaj áut. Ako sa hovorí aj obal predáva tak pri tomto Platí že logo predáva