Nábytok z legendárnych seriálov môžete mať aj vo svojej obývačke

18.1.2020 Vyp Od

Pred niekoľkými rokmi leteli v televíziách seriály, ktoré sa aj slovenskému divákovi veľmi zapáčili, stali sa aj u nás populárnymi a získali svojich pravidelných divákov. Tí ešte aj dnes po 15-tich rokoch od skončenia jeho vysielania s nostalgiou spomínajú na scény, ktoré im utkveli v pamäti.

figurky.jpg

Seriálová pohoda doma
Predpokladáme, že mnohým z nich by sa určite páčila predstava vlastniť aspoň nejaký kus nábytku, napríklad sedačku z obývačky, na ktorej sedávala slávna štvorica priateľov. Švédska nábytkárska spoločnosť IKEA prednedávnom spustila zaujímavý projekt, ktorého úlohou je dať šancu divákom zariadiť si obývačku nábytkom zo seriálov zvučných mien z nedávnej minulosti, ale aj súčasnosti. Na predaj je nábytok zo Simpsonovcov a Priateľov.
 
Rodina z fiktívneho mestečka
Asi neexistuje divák, ktorý by nepoznal rodinku „žltých“ z fiktívneho mestečka Springfield. Predstavujú ich manželia so svojimi troma deťmi, ktorá si získala srdcia divákov už po odvysielaní pilotnej epizódy. Tá sa konala ešte v roku 1989, konkrétne 17. decembra a sledovalo ju 26,7 milióna ľudí. Tieto čísla hovoria za všetko. Treba snáď len dodať pár informácií o autorovi Samovi Groeningovi. Je to 65 ročný Američan a zaujímavosťou je, že mená jeho rodičov a sestier sú zhodné s tými v seriáli. Náhoda?

kožená sedačka.jpg
 
Priatelia
Seriál bežal na obrazovkách od roku 1994 až do roku 2004 a stal sa populárnym v mnohých krajinách, kde diváci dychtivo sledovali ich životné osudy. Štyria priatelia denne riešili svoje problémy a žili svoje životy. Vývoj ich osudov bol podaný v príjemne humornej forme, takže oslovil široký záber divákov. Ak patríte medzi tých, ktorí náruživo sledovali štvoricu priateľov, tak teraz máte možnosť si tieto časy pripomenúť a zadovážiť si nejaký kúsok z hereckého bytu do toho svojho.
 
Toto sú najznámejšie televizne seriály, ktoré by mohli tomuto šikovnému  nápadu  spoločnosti IKEA pomôcť, aby sa fanúšikovia mohli doma tešiť z legendárneho zariadenia ich obľúbených hrdinov.