Milujeme originalitu

24.8.2018 Vyp Od

Vždy som bola človek, ktorý si potrpel na originálne veci, ktoré majú naozaj svoj vlastný význam. Bola som na to skutočne zameraná a vedela som, že musím urobiť všetko preto, aby boli veci naozaj najlepšie a najkrajšie. A aj keď sa vám to možno práve v tejto chvíli nezdá, nakoniec vám bude aj tak jasné, že všetky veci, ktoré máte doma, musíte mať premyslené. Ja som mala všetko premyslené a každý kúsok v mojom šatníku bol rafinovaný a poriadne premyslený, takže som proste musela niečo robiť s tým, aby mi všetko vychádzalo naozaj presne podľa plánov.

tričko

A viete čo? Ono to vo finálne nebolo až také ťažké, ako som si myslela, že bude. A to bolo niečo, čo ma naozaj posunulo ďalej. Niekedy je smiešne, že sa ľudia nevedia reálne pozrieť a zamyslieť nad vecami, ktoré v šatníku majú. Pretože nech sa deje čokoľvek, na tomto by malo záležať, no nie? Rozhodnite sa však sami za seba. Keďže som to bola ja, rozhodla som sa, že budem mať tričká s potlačou pretože len tak si môžem vytvoriť svoj vlastný štýl a môžem urobiť maximum preto, aby boli moje veci, ktoré milujem a nosím s láskou, naozaj skutočne perfektné. A samozrejme také originálne, že sa tomu nikomu nebude chcieť veriť.

bílé třičko

Ja viem, niekto by si pomyslel, že to, čo robím už vlastne hraničí s chorobou, ja si však myslím niečo úplne iné. Myslím si, že ľudia sa často nechcú pozerať na to, čo je okolo nich a že sú vlastne reálne úplne a dokonale tuctoví. Dnes ide o originalitu, nikto nechce mať nič použité a práve preto proste musíte myslieť na veci, ktoré sú vážne to najlepšie, čo vás kedy postretlo. Mňa postretla láska k jednoduchým a naozaj originálnym veciam. Myslím si, že každý z nás by si mal vytvoriť svoj vlastný štýl, aby vedel, že to dokáže. Nesmieme sa predsa na seba podobať. V takom prípade by bol svet tak hrozne nudný, že by bola otrava v ňom aj žiť, no nemyslíte si to?