Majte oči ako bábika

3.7.2018 Vyp Od

Prečítajte si niekoľko tipov a zaručene s nimi budete mať úspech.
· Matné hnedé očné tiene na horné viečko, a na spodné- nasýtený smaragd. Zvláštna kombinácia no nebojte sa vyskúšať ju. Je to vhodné hlavne pre majiteľky hnedých a zelených očí.

oči

· Nahraďte klasické dymové líčenie, zameňte tmavé temné tiene za rôzne pastelové. Budete pôsobiť mlado a sviežo.
· Grafická široká čierna šípka (linka) vyzerá veľmi pôsobivo, ak si nasadíte na viečka jemné fialové tiene. Predĺžte si linku o 1-1,5 cm za vonkajší roh oka: jednoduché a účinné.

stíny

· Supermoderný svetlý make-up pre tých najodvážnejších: tmavý slivkový odtieň okolo očí. Pomocou bronzera môžete urobiť cool a jednoduchý make-up.
· Stíny s mokrým povrchom šampanského odtieňa sú ideálnou verziou módneho make-upu. Lila a levanduľa: Dokonalá kombinácia odtieňov sa týka najmä sivého a modrého oka.

Je zrejmé, že nestačí mať plnú skrinku finančných prostriedkov od Dior, Chanel, MAC alebo Bobbi Brown, aby vyzerali ako na obrázku z lesklého časopisu. Je dôležité zvládnuť techniku ​​make-upu, „naplniť“ ruku a oboznámiť sa s teoretickou stránkou otázky. V ideálnom prípade by každá dievčina, ktorá začína používať make-up, mala absolvovať kurzy make-upu. Nie nevyhnutne, aby sa stal profesionálnym make-up umelcom. Pre seba.

květy

Ďalšou alternatívou je internet, kde môžete ľahko nájsť vzdelávacie videá a majstrovské kurzy o umení správneho make-upu. Snáď najčastejšou chybou týkajúcou sa očného make-upu je, že veľa žien jednoducho nezohľadňuje zvláštnosť štruktúry očí. Výsledkom je nesprávny make-up, malé oči vyzerajú ešte menšie, priliehavé a široké oči nie je možné opraviť make-upom (hoci to môže byť!) A tak ďalej. Mnoho žien, ktoré chcú vizuálne zväčšiť svoje oči, vykonáva širokú linku- v dôsledku toho je obraz úplne neprirodzený. Tenká čiara, ktorá sa mierne rozširuje na vonkajšom okraji oka, je viac ako dosť. Ak neviete, ako hladko nanášať linku, potom je lepšie ju vôbec nepoužívať. Ak chcete aby Vaše oči boli,, dodržujte základne pravidlo – menej je niekedy viac!