Enzo disky od spoločnosti Najdisky.sk

14.12.2020 Vyp Od

Ak zvažujete kúpu kvalitných hliníkových diskov a vaše hlavné požiadavky sú na pomer ceny a kvality, výrobky od spoločnosti Enzo sú skvelou voľbou pre váš automobil. Táto nemecká spoločnosť vyrába rôzne druhy diskov pre širokú škálu vozidiel. Ich výrobky sú známe inovatívnym dizajnom, ktoré zabezpečujú špičkový výkon. V ponuke Enzo diskov nájdete aj vizuálne jednoduchšie typy diskov, ktoré sa hodia skôr pre konzervatívnejších užívateľov. Dá sa teda povedať, že z ich ponuky si dokáže vybrať každý motorista. Spoločnosť Enzo patriaca pod skupinu Alcar, ktorá je dlhodobým a stabilným členom európskeho automobilového trhu.

11

To zabezpečuje, že výrobky spoločnosti Enzo sú vyrábané za použitia moderných zariadení a technológií. Napriek vysokej kvalite, vedia zákazníkovi ponúknuť výrobky za priaznivé ceny a tým pádom sa radia medzi dostupnejšie disky v porovnaní s inými značkami na trhu. Spoločnosť Najdisky ponúka enzo disky Najdisky pochádzajúce z edície Enzo B. Tieto hliníkové disky v 5 lúčovom vyhotovený patria medzi tvarovo jednoduchší typ diskov. To však umožňuje skombinovať ich s rôznymi typmi automobilov.

enzo-b

Pekný a minimalistický tvar diskov ponúka v hliníkovom prevedení a vo veľkosti 14 palcov so všetkým potrebným montážnym príslušenstvom. To zahŕňa kompletnú sadu skrutiek alebo matíc, originálne stredové krytky s logami výrobcu a v prípade potreby aj sadu vymedzovacích krúžkov. Disky Enzo disponujú TUV certifikátom, ktorý deklaruje kvalitu výrobkov a taktiež schválením KBA. Disky sú taktiež TPMS kompatibilné, takže sú pripravené na montáž so snímačmi tlaku v pneumatikách. V prípade potreby, spoločnosť Najdisky ponúka na svojej webovej stránke konfigurátor, v ktorom si viete zistiť potrebné údaje pre vaše konkrétne vozidlo. Taktiež k sade diskov vám spoločnosť Najdisky poskytne dopravu zdarma, takže vám disky doručí až k vám domov.