Cenné strieborné šperky

Cenné strieborné šperky

18.12.2020 Vyp Od

Rýdze striebro je ušľachtilý drahý kov, ktorý sa najčastejšie odlieva do drahých strieborných tehál. Jeho hodnota vždy vyjadruje maximálne percento striebra v zliatine a najčastejšie používané striebro je tzv. šterlingové striebro, ktoré má svoj vlastný punc, obsah striebra 92,5% a preto je jeho rýdzosť 925/1000. Je to dôležitý údaj, ktorý hovorí o pravosti a hodnote striebra.

chain-784422_640

Šperky sú jednou z možností širokého využitia striebra už tisícročia a stále sa tešia veľkej obľube, v modernej dobe ich vyhľadávajú nielen ženy ale aj muži. Je to vďaka ich prirodzenej kráse bieleho ušľachtilého kovu – striebra, ktoré pôsobení samostatne alebo podporené inými kameňmi majestátne, čisto a luxusne.

Šperk má byť svojou podstatou luxus, nemusí byť ale prezdobený, ťažký a masívny ako v minulosti, posledné trendy v tejto oblasti udávajú čistý, strohý štýl, ktorý ale upúta.

Všetky prednosti striebra, hodnota šperku, moderné tvary a vzory, primeraná cena sú súčasťou ponuky strieborné šperky, ktorá sa zameriava na dámsku, ale aj pánsku kolekciu strieborných šperkov s puncom a deklarovanou skutočnou rýdzosťou 925/1000.

Kolekcia je rôznorodá, sú v nej všetky druhy strieborných šperkov – prstene, retiazky, náramky, náušnice, náhrdelníky, prívesky, nádherné sety, okúzľujúce brošne a šperky so Swarowskeho kryštálmi, jednotlivé prvky sa dajú vyberať aj kombinovane podľa vzoru, farby a tvaru.

still-2608539_640

Všetky strieborné šperky upútajú na prvý pohľad, krása striebra je jedinečná a dokáže sa prispôsobiť všetkým možným štýlom oblečenia, životnému štýlu dámy alebo pána a takisto aj príležitosti, na ktorú si šperk zvolíme.

Ponuka šperkov je moderná, výber je z viacerých svetových značiek, spracovanie je precízne a profesionálne, osadenie doplnkov vo forme drahých kameňov rešpektuje ich charakter, vlastnosti a dáva vyniknúť ich pôvodnému čaru.

Váš vkus a štýl Vás povedie širokým výberom a určite bude Váš výber ten pravý.