Nestojí alebo nevydrží?

25.12.2020 Vyp Od

Porucha erekcie alebo erektilná dysfunkcia. Tento jav sa môže prejaviť kedykoľvek, či už máte tridsať rokov alebo šesťdesiat. Jasné, väčšie riziko a pravdepodobnosť slabej erekcie vekom vzrastá, avšak nie je nič nezvyčajné ak sa objaví aj v oveľa skoršom veku.

Faktorov, ktoré oslabujú a znižujú funkciu erekcie, je mnoho. Veľký podiel na slabej erekcii okrem veku môže mať na svedomí psychika. Ak trpíte depresiami, úzkostnými stavmi alebo si v živote prechádzate ťažkým obdobím plným stresu, tak je úplne normálne, ak nefunguje všetko tak, ako by malo. Zároveň však chybou môže byť váš celkový životný štýl. Či už patríte medzi fajčiarov, vášnivých popíjačov alkoholu alebo jednoducho sa nesprávne stravujete a nemáte žiadny pohyb. Značným problémom však môžu byť aj iné ochorenia, ktorými trpíte. A to napríklad cukrovka, problémy so srdcom a podobne.

erektilná dysfunkcia

Liekov, ktoré erekciu podporujú a pomáhajú jej, je nespočetné množstvo. Či už v lekárňach alebo kdekoľvek na internete máte na výber z mnohých možností a druhov. Jednou z týchto možností je však aj Kamagra Oral Jelly. Slúži ako náhrada namiesto Viagry. Jeho účinnosť trvá približne tri až päť hodín, no u niekoho môže účinok trvať aj viac hodín. Spoločná látka, ktorú obsahujú, a to sildenafil, pomáha aktivovať enzým potrebný na správny prietok krvi v penise. Vďaka tomuto sa stáva vaša erekcia zdravou a kvalitnou. Užíva sa približne tridsať minút pred sexuálnou aktivitou.

porucha erekci

Samozrejme, existujú určité výnimky, pri ktorých nie je vhodné tento liek užívať. A to môže byť napríklad alergia na sildenafil, ochorenia obehovej sústavy, nervovej sústavy, alebo napríklad v prípade, že ste prekonali srdcový infarkt, či mŕtvicu.

Určite prediskutujte svoj problém a návrh riešenia s vaším lekárom, ktorý vám odporučí správnu alternatívu. Takže si budete môcť opäť užívať sex aj s vašou partnerkou bez sklamania a iných problémov.