Elastické, pružné a vždy sexi legíny

4.2.2022 Vyp Od

Slávne obdobie legínov, ktoré sa využívali iba na šport je už dávno preč, ich využitie sa presunulo aj do bežného dámskeho šatníka, v ktorom sa naplno usadili. Túto sezónu dokonca zažívajú slávnostný come back, sú hitom sezóny a to najmä v kombinácii s vysokými lodičkami a elegantným sakom, prípadne elegantným doplnkom. Aktuálne módne strihy legínov sú maximálne ženské, špeciálne šitie v podobe push up efektov dokonale vyzdvihuje zadok, legíny presne obopínajú postavu, sú pritom pružné a vždy dokonale sadnú. Zo zvýšeným pásom priam upozorňujú na siluetu pása a drieku a všeobecne zvýrazňujú dĺžku nôh a siluetu postavy.

športové legíny

Z ponuky legíny nebudete mať problém vybrať si tie Vaše, ponuka je farebná, ale aj klasická vo forme čiernych, modrých alebo aj kožených legín s push up efektom, alebo bez neho. Jeansove obdoby legínov sú vždy so zvýšeným pásom, stačí si k nim obliecť vkusný elegantný top a s gráciou vykročiť. Určite sa vďaka nim stanete predmetom obdivu a bude Vám jasné, že za to môžu aj Vaše legíny. Elastický materiál sa ľahko udržiava, čistí a perie, nežehlí sa, takže legíny sú vhodné na cestovanie, na elegantnú príležitosť, na šport alebo aj na večierok.

moderné legíny

Vkusnou kombináciou s doplnkami vytvoríte neopakovateľný look, v ktorom sa aj Vy budete cítiť komfortne. Ponuka počíta aj veľkosťami XL, nielen XS, veľkostná tabuľka v ponuke je široká a teda aj keď ste plnšej postavy nemusíte sa vôbec obmedzovať. Ponúkané legíny sú nielen moderné a efektné, ale aj praktické, väčšina z nich má zadné vrecká nielen na efekt ale aj na praktické využitie. Ponúkaná kolekcia je v klasických dĺžkach po členky alebo pod kolená, takže využitie legín je široké a takmer po celý rok. Či už s dlhým vlneným svetrom alebo ľahkou hodvábnou blúzkou s volánmi a krajkami, legíny sú proste vždy chic a sexy. Ženy aj preto vždy vedia čo chcú a po čom túžia.