Masáž ako ste ju doteraz nepoznali

11.5.2020 Vyp Od

Čo vás asi tak napadne, keď sa povie slovíčko masáž? Asi pomalá hudba, nežné ruky masérky a komfort, či relax? Vyzerá to fakt dobre. No predstavte si, že ste práve vy ten, ktorý masáž robí a dotýkate sa hebkej pokožky a erotických kriviek ženského tela. Avšak nie ste masérsky typ a to, na čom skutočne záleží je zdokonaľovanie pohybu. Takýto pohyb môže byť skvelá pomôcka na dokonalú predohru. Ešte pred samotným začiatkom senzuálnej erotickej masáže sa musíte naučiť, ako správne ponúknete erotickú masáž. Musíte ovládať všetky praktiky na uspokojivý výsledný efekt. Dôležité je nastavenie celkovej atmosféry a nálady.

artistic-4889858_1920

Masáž má byť jednoznačne erotická. Musíte sa aj vy aj vaša partnerka naozaj cítiť extrémne pohodlne, ako to len bude možné. Zhasnite svetlá a použite sviečky. Tie dodajú tú pravú atmosféru. Určite nevlastníte profesionálny masážny stôl, tak použite aspon nejaký pevný povrch na ležanie, napríklad aj karimatku. Veľmi dôležitou súčasťou masáže je hudba. Tá musí byť naozaj príjemná a dobré je ju počuť len v pozadí. Nemôžete ju mať príliš hlasno, inak by z erotickej masáže bol celkom odlišný a zlý zážitok. Musíte svoju partnerku navnadiť na sex a všetko postupne bude naberať správny smer. Na zlepšenie celkovej erotickej masáže môžete použiť voňavý olej. Na výber máte napríklad konopný, jojobový, kamilkový, kokosový alebo mandľový, či mnoho ďalších.

boots-3849581_1920

Vyskúšajte niektorý z nich a uvidíte, aký výsledný efekt to bude mať. Toto sú rôzne vylepšenia tej pravej erotickej senzuálnej masáže Bratislavatantra.sk. Môžete dať takýto darček vašej partnerke v podaní nezvyčajnej erotickej masáže. Myslím si, že ten správny efekt to určite spraví. Časť tela, s ktorou sa trošku pohráte, závisí od vášho vzťahu s danou partnerkou. Najprv jej začnite masírovať ruky, aby sa trošku uvoľnila, potom prejdite aj na iné partie jej tela. Určite jej spravíte veľkú radosť práve senzuálnou erotickou masážou.