Krásne, prirodzené vlasy

29.3.2019 Vyp Od

Zamysleli ste sa niekedy nad nespravodlivosťou života, že prečo má jedna žena krásne, jemné, hebké, lesklé a silné vlasy, zatiaľ čo inú jej vlasy neustále trápia najrôznejšími problémami? Chceli by ste sa tiež popýšiť vašou krásnou hrivou a nie len nemo závisieť ženám, ktoré ju majú od prirodzenosti? Neviete však ako na to? Musíte mať neustále na pamäti, že o to, čo je krásne sa treba starať. Nie je plodov bez vody a slnka no sa samozrejme, pravidelnej starostlivosti. Vždy teda majte na pamäti, že o to, čo chcete aby bol krásne sa treba aj patrične starať. Preto vám ponúkame pár tipov, ak osa starať o vaše vlasy, aby boli presne také ako si ich predstavujete, a ako ste si ich vysnívali.

vlasy

  • ŠAMPÓN – ten je základ, to, aký používate na každodennú starostlivosť o vaše vlasy je veľmi dôležité, veď predsa, je to základ. Ak používate šampón, ktorý vašom vlasom nesedí, a robí práve opak akoby ste potrebovali, potom práve šampón môže byť dôvodom vašich problémov s vlasmi. Dbajte teda na to, aby ste si volili kvalitný a taký, ktorý je určený na typ vašich vlasov.
  • NAJVIAC ČASU VENUJTE OPLACHOVANIU – vlasy namočte vodou, umyte a veľmi dôkladne oplachujte aj niekoľko minút silnejším prúdom vody. Je to veľmi potrebné aby ste spláchli všetok šampón z vašich vlasov, pretože práve zostávajúci šampón vo vlasoch robí veľkú neplechu v podobe lupín.

dlouhé vlasy

  • POUVAŽUJTE NAD SPRÁVNYM VÝBEROM HREBEŇA/KEFY – ani tento krok nie je úplne bez viny, pretože aj nesprávny výber kefy či hrebeňa môže spôsobiť vo vašich vlasoch veľa škody, ak napríklad vám zvyknú vlasy dosť elektrizovať, kúpte si radšej kefu, alebo hrebeň z dreva, nie z plastu.
  • GUMIČKY? ÁNO, ALE OPATRNE– aj tieto spôsobujú vlasom trápenie, teda ich nadmerné užívanie. A to najmä príliš tenké a pevné gumičky, ak máte teda rady vlasy radšej zopnuté, skúste si kúpiť skôr veľkú gumičku, ktorá ich až tak nestiahne.