Kde sa berie krása?

24.12.2017 Vyp Od


Viete, prečo sa hovorí, že krása ide priamo z nás?Z jednoduchých dôvodov. Pretože sme takí krásni, ako sa cítime. Platí to aj pri veku, no verte tomu, že to platí aj pri kráse. Pretože, môžete byť nádherný, môžete byť tým najkrásnejším človekom na celej zemi, no ak sa tak raz necítite, tak nebudete nikdy skutočne krásny. Asi je jasné, čo sa snažíme povedať. Jednoducho musíte veriť sami sebe a aj svojej kráse. Pretože, nech sa na to pozeráte, ako len chcete, krása ide vždy zvnútra. Nikto nie je krásny len preto, že tak vyzerá. Vždy tam bude aj niečo navyše, niečo, čoho sa budete odmietať vzdať.

dívka
 
Musíte si položiť otázku či sa sami cítite dostatočne krásny. Po tejto otázke si môžete odpovedať aj na ostatné veci, čo sú okolo vás, no práve táto je skutočne kľúčová, ak chcete, aby vám všetko ostatné vychádzalo. Asi je jasné, čo sa vám práve teraz snažíme povedať, no napriek tomu si musíte uvedomiť, že sa musíte zamilovať sami do seba, ak chcete byť krásny. A to teraz nehovoríme o namyslenosti alebo o podobných vlastnostiach, ktoré nepatria medzi cnosti. Hovoríme vyslovene o tom, aby ste mali radi sami sebe. Viete, ak sa nemáte radi sami, ako vás majú mať radi ostatní ľudia?

železnice
 
Ak sa sami nepovažujete za krásnych ľudí, ako vás môžu ostatní ľudia vidieť ako krásnych? Je to také jednoduché, až je smiešne o tom vôbec hovoriť, pretože práve toto je naozaj dôležité, nemáte ten pocit? Nech sa deje čokoľvek, musíte myslieť na to, že práve toto je naozaj dôležité. Musíte sa milovať sami. Nikto iný vám nedá lásku a nikto iný vám nedá pocítiť, že za niečo stojíte, iba vy sami. Nech si myslíte, čo len chcete, je to naozaj tak. Keď uveríte samým sebe, uverí vo vás celý svet. Ak si budete vy sami o sebe myslieť, že ste krásny, bude to vidieť skutočne celý svet. Takto to naozaj funguje. Verte tomu, pretože to tak je.