Ako dlho musíte čakať na svoju mužnosť?

Ako dlho musíte čakať na svoju mužnosť?

12.9.2019 Vyp Od

Aký čas po užití tabletky dôjde k zlepšeniu erekcie? No, to je rôzne. Aj aj som bol niekedy presvedčený o tom, že je to u všetkých tabletiek rovnaké. Potom som však vyskúšal viaceré z nich a môžem zodpovedne povedať, že nástup účinkov je podstatne rozdielny. Okrem konkrétneho typu tabletiek, o rýchlosti účinkov rozhoduje aj to, či tabletku užijete, v úvodzovkách, správne.Sklenené presýpacie hodiny s červeným pieskom, položené na novinách.jpg

Šumivé sú najrýchlejšie

Dnes dostanete tabletky aj v inej forme, ako sú tabletky. Aby som vám nemiatol, hovorím o šumivých prípravkoch, ktoré si rozrobíte vo vode a následne ich vypijete. Funguje to veľmi podobne ako šampanské. Bublinky proste znásobia, respektíve, urýchlia účinok tabletiek a vy môžete ísť na vec už o nejakých päť až desať minút.

Dostanete aj želé

Tabletky, ktoré majú za svojim názvom slovíčko „jelly“, v skutočnosti nie sú želé v pravom slova zmysle. Ide o prášok, ktorý si nasypete do úst a zapijete vodou (výrobcova väčšinou uvádzajú, že stačí použiť malé množstvo vody, ale ak chcete, aby bol účinok naozaj rýchlejší, prášok zapite aspoň dvoma decilitrami tekutiny. To, mimochodom, platí aj pri užívaní klasických tabletiek. Viac vody – rýchlejší účinok.

Ktoré účinkujú ako

Pri Viagre, Cialise a Levitre, si budete musieť na želaný efekt počkať minimálne pätnásť minút, maximálne jednu hodinu. Z môjho pozorovania a skúseností som zistil, lepšie povedané, mám pocit, že konkrétna doba závisí od jednotlivca. Niekomu tabletky proste „zapíšu“ rýchlejšie, inému pomalšie.Biele tabletky vysypané z cyklámenovej plastovej fľaštičky.jpg

Čo jesť a čo piť pred užitím tabletiek

Výrobcovia väčšinou uvádzajú, že pred použitím tabletky nemusíte nič jesť, čím dokonca dokážete zvýšiť ich účinok. To je pravda, mám to aj odskúšané, no moje vrelé odporúčanie znie, aby ste si pred použitím tabletky, zahryzli aspoň niečo menšie. Inak si koledujete o to, že vám počas pohlavného styku bude poriadne zle na žalúdku.