Zviditeľnenie webovej stránky

24.1.2020 Vyp Od

Ako všetci vieme dnes už existuje veľmi veľké množstvo webových stránok a teda je aj zložité presadiť tú svoju. Dnes sa spolu pozrieme ako na to. Ako si svoju stránku zviditeľniť a lepšie ju od prezentovať, tak aby zaujala viacerých. Ak zadáte do vyhľadávača slovné spojenie hneď vám to vyhodí množstvo stránok. No to ako sú usporiadané má svoj dôvod. Väčšinou si za to stránky zaplatili aby boli medzi prvými. Taktiež majú dobre nastavené kľúčové slová pod ktorými ľudia hľadajú.
Na zviditeľnenie stránky slúži aj seoanalýza. Rôzne spoločnosti sa jej venujú a vy si len zaplatíte za to, že vám zviditeľnia stránku práve pomocou kľúčových slov.

marketing.jpg

Existuje už veľké množstvo takýchto spoločností a tento trh sa rozrastá vďaka stále zvyšujúcemu sa množstvu webových stránok. Internet je doslova zahltený množstvom stránok, ktoré na nich existujú. Konkurencia je veľká a teda aj boj uspieť je naozaj náročný. Oveľa jednoduchšie je získať si dnes zákazníkov pomocou sociálnych sietí. Tam je propagácia ľahšia a oveľa lacnejšia a aj jednoduchšia.

Celkovo sa najviac v marketingu v poslednom čase uchytila sociálna sieť Instagram, ktorá zaznamenáva veľkú obľúbenosť najmä u mladých ľudí. Ľudia tam prežívajú každý jeden svoj deň a preto je zahltená reklamami na rôzne značky. Povedala by som, že nebude trvať dlho a ľudia sa toho presýtia, keďže takmer každá známa osobnosť propaguje nejaké produkty a výrobky. Mne osobne to príde veľmi lacné a smiešne. Tieto firmy jednoducho pošlú výrobky zadarmo známym osobnostiam za to, že ich spropagujú. Neviem, či si naozaj myslia, že sme taký hlúpy a naletíme na to.

wegdesing.jpg

Celkovo som zaznamenala veľké množstvo negatívnych komentárov k týmto reklamám a mám pocit, že skôr tých ľudí prestanú sledovať ako by si kúpili spropagované výrobky. Na mňa to zaberalo ešte tak možno pred dvoma rokmi ale teraz je to naozaj už prehnané.