Ukladáme aj v obývačke

Ak máme veľkú jedáleň, môžeme vystavovať najkrajšie kusy riadu v skleníkoch alebo otvorených policiach a menej atraktívne časti výbavy uzavrieť..

Ak máme veľkú jedáleň, môžeme vystavovať najkrajšie kusy riadu v skleníkoch alebo otvorených policiach a menej atraktívne časti výbavy uzavrieť. Uložené veci v obývacej izbe slúži skôr k zábave. Dá sa tu vyčleniť miesto na knihy, kompaktné disky aj na dekoratívne predmety. Dobre poslúži sektorový alebo kusový nábytok, ale rozhodnúť sa môžeme pre vstavané skrinky na mieru, ktoré využijeme do výklenkov členitejších miestností, ale aj regály nie sú márne. Niekedy je riešením obývacia stena, do ktorej sa okrem bielizne, rodinných fotografií a dokladov zmestí veľa vecí pre voľný čas. Pri hľadaní vhodného miesta pre televízne kút so sedačkou postrážime dobrý prístup k zásuvkám.

Systém skriniek

V stiesnených priestoroch dáme prednosť systémom skriniek, kam bez problémov uložíme elektroniku a ďalšie potrebné veci. Starostlivým výberom zostavíme skrinky do veľkosti a tvaru, ktoré zaplnia vyčlenené miesto. Osvedčil sa aj mobilný nábytok. Otvorené regály či presklené vitríny https://www.storage.sk/shop-papierove-rucniky/245501/ sú ideálne potrebné pre vystavovanie obrázkov, fotografií a ozdobných a dekoratívnych predmetov. Tam, kde si to môžeme dovoliť, býva súčasťou obývačke pracovný kút s knižnicou, čo však vyžaduje dobrý prístup ku knihám. Pre tento účel využijeme napríklad voľne stojaca skriňa s policami.

This article was written by