Tieto produkty by mali tvoriť základ vašej kozmetickej taštičky

27.1.2019 Vyp Od


Tekutý makeup
Prvú nevyhnutnú vec, ktorú by ste mali mať v make-up taške je správny základ. To znamená, že výber základnej vrstvy pre váš tón a typ pleti je nevyhnutný. Ale dôležitá vec, ktorú si treba zapamätať, je opatrnosť. Ak nie ste zvyknutá nosiť makeup, vyberte ľahší makeup, pri ktorom  nebudete mať pocit, že nosíte na tvári masku. Ak si neviete pri kúpe rady, nebojte sa osloviť asistentku predaja, ktorá vám rada poradí správny tón pre váš typ pokožky.

štětce

Paleta rozjasňovačov
Zatiaľ čo to môže vyzerať ako niečo, čo len ťažko použijete, investovanie do palety rozjasňovačov je múdrym nápadom z jedného jednoduchého dôvodu – bude to vaša základňa spolu s makeupom a poskytne vám okamžitú prirodzenú žiaru. Samozrejme, predtým než začnete, odporúčame vám pozrieť si základný návod, ktorý vám ukáže, ako a kde ho správne nanášať.

Kontúrovacia paleta
Je to skoro rovnaký postup, ako pri rozjasňovaní. Kontúrovanie pomôže maskovať to, čo by ste považovali za chybu. Ale výber palety, ktorá zodpovedá vášmu tónu pleti, je nevyhnutná. Najlepší spôsob ako to zistiť, je, ak vyskúšate vzorku a uvidíte, čo najlepšie vyhovuje vášmu odtieňu pleti. Podobne ako pri rozjasňovačoch, aj kontúrovanie vyžaduje  určitý tréning, a preto odporúčame pozrieť si návody predtým, než si začnete samy kontúrovať vašu tvár.

Riasenka
Dlhé riasy sú dokonalým doplnkom vašej tváre. Je to perfektný doplnok vášho makeupu očí, pretože vám jemne dodáva prirodzený vzhľad tým, že pridáva objem a dĺžku (najmä pre tie z nás s krátkymi riasami). Samozrejme, výber správnej riasenky je dôležitý, vyskúšajte niekoľko, aby ste skutočne pochopili, ktorá z nich môže najlepšie definovať vašu tvár. Opäť sa nebojte požiadať o pomoc či trochu usmernenia!

make uzp

Rúž
Toto by mal byť posledný kúsok vašej kozmetickej taštičky. Môžete si zvoliť širokú paletu rúžov. Odporúčame si zvoliť rúž, ktorý bude zároveň dodávať vaším perám lesk a pery nebudú pôsobiť vyschnuto.