Päť pravidiel pre zhadzovanie kíl

27.4.2018 Vyp Od

Asi neexistuje na svete žena, ktorá by bola celý svoj život spokojná s tým, ako vyzerá. Každá z nás občas so svojou postavou bojuje a je jasné, že nech sa deje čokoľvek, asi nikdy to nebude presne to, po čom túžime alebo čo naozaj chceme. Vždy sa nájde niekto, kto vyzerá lepšie ako my, kto sa nám viac páči, kto je krajší a kto vyzerá ako vystrihnutý z časopisu. Takže je naozaj zbytočné sa tým vôbec zaoberať, aj keď je pravda, že nech sa deje čokoľvek, môžete to otočiť aj inak. Ale otázku ako schudnut si podľa nás na svete kladie naozaj nenormálne množstvo žien a ak sa vám to nezdá, spýtajte sa tých, ktoré sú vo vašom okolí.

hubnutí

AKO ÚČINNE ZHODIŤ KILÁ?

  1. Upraviť stravu. Je jasné, že presne toto je základ každého zhadzovania kíl a upravovania postavy, ale je to zároveň aj najťažšie, pretože len veľmi malé množstvo žien je skutočne ochotné sa vzdať dobrého jedla. Napriek tomu je niečo, na čo by ste sa mali teraz skutočne zamerať.
  2. Jedzte zdravšie. Ale to neznamená, že budete jesť ochutené tyčinky, ktoré vyzerajú zdravo a v skutočnosti obsahujú viac cukru ako samotná čokoláda. To určite nie. Zelenina a ovocie je základ.

metr

  1. Hýbte sa. Verte tomu, že presne toto je niečo, na čo veľké množstvo ľudí pravidelne zabúda, pretože čo z toho, keď zhodíte kilá, keď bude vaše telo mľandravé a nepekné? Asi je jasné, že s tým proste musíte niečo urobiť, a to hneď.
  2. Pite viac tekutín. A tými tekutinami myslíme vodu, neochutenú minerálku alebo neosladený čaj. Verte tomu, že presne toto je niečo, čo budete potrebovať, pretože žiadne džúsy vám smäd neuhasia.
  3. Vyhnite sa alkoholu a cigaretám. Jednoducho všetkému, čo vám môže zabrániť v dosiahnutí vášho cieľa, ktorým by malo byť určité číslo na váhe. Nebojte sa, možno vám to zo začiatku pôjde ťažšie, ale časom sa to všetko vykryštalizuje to toho, čo budete chcieť na svojej postave vidieť vy.