Pánska jazda

Veľmi sa teším na tento víkend. Po dlhej dobe sa dostanem von bez detí. Musím ešte stihnúť https://hustekrutoprisne.wordpress.com/2013/04/22/101-veci-co-chcem-stihnut-do-mojej-smrti/ navariť, aby.

Veľmi sa teším na tento víkend. Po dlhej dobe sa dostanem von bez detí. Musím ešte stihnúť https://hustekrutoprisne.wordpress.com/2013/04/22/101-veci-co-chcem-stihnut-do-mojej-smrti/ navariť, aby moji chlapci mali čo jesť. Bude totiž strážiť otecko a myslím, že by to rozhodne nezvládol. Navyše kuchyňa je pre neho len konzumačný priestor. Bude mať aj tak plné ruky práce s našimi chrobáčikmi. Takto si môžu kľudne hrať alebo ísť vyvádzať von. Potom len stačí obed ohriať v mikrovlnnej rúre. Nakúpiť som už stihla, majú ako pečivo tak plnú chladničku. Hladom mi proste neumrie.

Dámy vo veľkom svete

Ideme so sestrou do susedného mesta na nákupy a potom nás čaká wellness v jednom malom penzióne. Už si ani nepamätám, kedy som si naposledy takto vyrazila, takže som skutočne natešená. Už som si aj stihla zabaliť a platobnú kartu mám tiež pripravenú a niečo málo aj v hotovosti. Samozrejme niečo kúpim aj chlapcom, všade sú teraz výpredaje. Rozhodne si priveziem aspoň jedny šaty. Blíži sa jeseň, takže asi niečo pleteného a pre naše mužské osadenstvo by sa mi hodili kvalitné jesenné bundy . Tak snáď nájdem všetko potrebné. Hlavne by sme si mohli niekde dať dobrý koktail s ovocím.