Masáž s uvoľnením

Masáž s uvoľnením

16.9.2023 Vyp Od

Máte za sebou náročné obdobie cítite, že potrebujete vypnúť a načerpať nové sily. Fyzická ako aj duševná pohoda je veľmi dôležita a netreba na seba zabúdať. Klasická masáž je síce príjemná a dokáže sa človek pri nej zregenerovať, ale chcete proste niečo iné. Skúste masáž pri, ktorej budete uspokojený aj inak. Lebo zly duševný aj fyzický stav vplýva negatívne aj na sexuálnu stránku. Vyskúšajte erotickú masáž Magictantra a zažite jedinečný zážitok pri, ktorom slovo oddych naberá nový význam.

Erotická masáž

Jedinečný tantra salon Magictantra sa nachádza priamo v centre hlavného mesta. V našom salóne ponúkame čisté, príjemné prostredie a profesionální personál, ktorí sa o vás postará, aby ste sa cítili ako v bavlnke. Klasická masáž sa zameriava na zmiernenie bolesti, napätie a relaxáciu. Naproti tomu Tantrická masáž v sebe spája aj duchovné prepojenie s vlastným telom, sexuálnou energiou a masirujú sa pri nej aj pohlavné orgány. Tantra masáž pochádza z Indie a spája uvoľnenie tela a zároveň mysle.Jej cieľom nie je iba dosiahnúť orgazmus, ale vytvoriť intenzívny zážitok pri ktorom dochádza k uvoľneniu tela ako i mysle a napojením sa na svoje vnútro.

Erotická masáž

Tantricka masáž ako aj klasická masáž so sebou prináša množstvo benefitov. Medzi hlavne účinky masáže patrí: úľava od stresu, zmiernenie bolesti, zlepšenie sexuálnej výdrže, zvýšenie libida, zlepšenie emočného zdravia. Existuje niekoľko druhov Tantra masáži ako tradičná tantra, zmyselná alebo erotická. V salóne Magictantra ponúkajú na výber z rôznych druhov Tantrických masáži a vy si tak môžete vybrať tu pravú pre Vás.

Ak Vás trápi fyzicke a emočné vypätie prídťe sa zrelaxovať do nášho salóna a vyskúšať, tak zážitok na ktorý len tak nezabudnete. Pri dobrej masáži v príjemnom prostredí zabudnete na okolitý svet a doprajete si chvíľku pre seba, svoje telo a dušu.