Keď zima útočí

Sedíte večer čo večer zabalení do najhuňatejšej deky, akú doma máte, pretože je vám chladno? Kúrenie máte iste pustené naplno,.

Sedíte večer čo večer zabalení do najhuňatejšej deky, akú doma máte, pretože je vám chladno? Kúrenie máte iste pustené naplno, ale aj tak to nepomáha? Nevadí, zapáľte si. Nie cigaretu, tá by vás určite nezohriala, zapáľte si oheň. Viem, že nie ste blázon a nábytok si rozhodne zapaľovať nemienite. Mám na mysli kozub, ten dodá aj teplo, aj príjemnú atmosféru.

Nedajte sa

Ak bývate v paneláku, určite budete mať naporúdzi veľa argumentov, prečo to nie je možné. Ale zadržte. Našťastie už existujú aj také vymoženosti, akými sú biokrby. Nepotrebujete k nim žiadny komín, takže ani zložité stavebné úpravy, drevo tiež nemusíte rúbať ani nosiť dovnútra. Nehrozí vám žiadna špina, dokonca ani zápach, úplne postačí, ak si raz za čas vyvetráte. Stačí osloviť vhodnú firmu, ktorá vám túto úžasnú záležitosť ponúkne a príde nainštalovať. Ak máte svoje vlastné predstavy o tom, ako by mal váš kozub vyzerať, rozhodne sa s nimi zverte, iste vám budú vedieť pomôcť váš sen zrealizovať. A potom už smelo odhoďte deku a užívajte si teplo a upokojujúci pohľad do plápolajúceho ohňa.

Keď zima útočí
4 (80%)1

This article was written by