Jediné čo musíte … urobiť to pre seba

12.2.2019 Vyp Od

Možno je tou vecou ktorá vás hnevá vaša práca.. možno si nerozumiete s niekým z rodiny… možno vám nevyšiel posledný vzťah a stále vás to trápi…možno sa na vás vykašlala kamarátka…
Je to úplne jedno čo sa stalo. Každý človek vo svojom živote prežíva určité situácie a momenty. Nie si v tom sám/sama neboj sa. Možno ani neviete a niekto vo vašom blízkom okolí prežíva alebo prežil niečo podobné ako vy teraz. Viem možno to bolí ak vás to zranilo, možno neviete ako ďalej a ste na križovatke života, cítite, že ste zmätený/á sám zo seba. Je to úplne v poriadku. V týchto časoch, potrebujeme posunúť samých seba dopredu.

smutek

Jednou z vecí, ktoré musíte urobiť je, uvedomiť si, že sa už nechcete ďalej trápiť. Už je čas aby ste sa konečne cítili šťastne, znovu sa tešili zo života a rozdávali úsmev tak, ako pred tým. Viem, nemusí to byť jednoduché. Ale skúste to. Čas vylieči všetko. Dôležité je odpustiť, komukoľvek kto vám ublížil.. či už to bol partner, alebo vám ublížila kamarátka, ak sa k vám šéf v práci správal zle… ale hlavne musíte odpustiť sami sebe. Niekde vo vnútri seba si to povedzte, ak potrebuje aj nahlas alebo to napíšte na papier, určite vám to pomôže.

recenze

Potom to už nechajte odísť, nepremýšľajte nad tým, už to vôbec neriešte. Viem nemusí to byť jednoduché ale verím vo vás, verím, že to zvládnete. Zavolajte priateľke, mamine, babke..niekomu koho ste dávno nevideli.. choďte sa spolu prejsť, dajte si spolu obed či večeru, rozprávajte sa alebo športujte, vzdelávajte sa (čítajte knihy alebo rôzne magazíny odporúčam ) relaxujte, tvorte..Zamestnajte svoju hlavu inými myšlienkami. Postupne ako o tom prestanete hovoriť, ako na to prestanete myslieť, tak sa pohnete ďalej, postupne sa vám uľaví a určite sa znovu dostanete na svetlú stranu svojho života. Jazva možno vo vás zostane, ale už nebude bolieť..
Hlavne to urobte, nie kvôli niekomu inému ale čisto len kvôli sebe. Urobte to sami pre seba. Pretože to potrebujete.