Darček, čo má cenu

Ktorá žena niekedy nezatúžila po kvalitnej značkovej kabelke? Takej, ktorá už na pohľad pôsobí honosne, no jednoducho zároveň. Ktorej prednosti.

Ktorá žena niekedy nezatúžila po kvalitnej značkovej kabelke? Takej, ktorá už na pohľad pôsobí honosne, no jednoducho zároveň. Ktorej prednosti sú v kvalite materiálov a spracovania a značka je už len taká čerešnička na torte. Jedným z najznámejších výrobcov tašiek a iných doplnkov je Michael Kors. Jeho modely vás očaria už na prvý pohľad. Razom v nich spoznáte tašky, ktoré ste už niekde videli. Prehodené cez plece či v rukách známych prominentov. A známe ženy poznajú kvalitu. Prečo by ste sa nimi nemohli inšpirovať? Vyššia cena nech vás neodrádza! Potešíte sa darčekom, ktorý stojí za to! A keď ju aj o pár rokov vytiahnete niekde z roku skrine, bude stále žiariť, akoby ste ju kúpili len včera. Môžete toto povedať o vašich terajších taškách?

Neste sa ako na svetovom móle

Originálna kabelka Michael Kors  spraví aj z toho najobyčajnejšieho oblečenia hviezdny odev. Je to kombinácia použitých materiálov, výsledného tvaru, farby a pozláteného krúžku, ktorý značí, že máte vkus. Nech už je vaše aktuálne oblečenie akékoľvek, táto značka ho vždy zatieni.