Ako si naozaj užijete sex na priváte

Ako si naozaj užijete sex na priváte

  • By :
  • Category : Business
  • Comment : 0
Ako si naozaj užijete sex na priváte

V prvej časti sme si povedali pár slov o typoch klientov, s ktorými sa naše žienky stretávajú najčastejšie. Niektorí majú svoje muchy a iní zase výhody. Keby bolo bežných klientov viac, bola by spokojnosť na oboch stranách oveľa častejšie. Aby sme docielili čo najväčšiu spokojnosť nielen klientov, ale aj slečien na sex privátoch, treba sa držať istých pravidiel. Aké to sú?
Najdôležitejšie pravidlo, ktorého sa treba držať, je diskrétnosť. Tak ako slečny nechcú poškodiť tvoje dobré meno, tak aj ty by si mal brať ohľad na ich identitu. Chceš sa predsa ešte niekedy zabaviť, no nie? Ak by sa to prevalilo, slečna by skončila a mnoho mužov, vrátane teba, by tak prišlo o možnosť spoznať ju.
Slušnosť
Vyššie som už spomenula ohľadom sex privátu, že ak budeš ženu urážať, nič poriadne z nej nedostaneš. Skús to teda naopak. Pochváľ ju, ak sa ti niečo páči. Uvidíš, čo to s ňou urobí. Buď slušný a príjemný. Vieš, ako to je. Ak sa dotkneš tých správnych miest (či už slovne alebo dotykom), bude ochotná urobiť pre teba čokoľvek. A koniec koncov, si to tak najviac aj užiješ.

luxusná spoločníčka

Komunikácia
Ak ti niečo vadí a naopak, niečo zbožňuješ, určite jej o tom povedz dopredu. Bude tak na teba nachystaná a viac si to užiješ, ako keď bude len tápať v tom, čo ťa tak môže vzrušiť. Samozrejme vedia niektoré slečny už pomaly po pár minútach vycítiť, čo ťa vzruší, no lepšie je využiť celý ten zaplatený čas čo najlepšie, čo povieš?
Hygiena
Okej, toto je podľa mňa dosť podstatné. Tebe by sa tiež nepáčilo, keby si si zaplatil 8811 za príjemnú spoločnosť a otvorí ti neupravená a smradľavá ženská. V tomto prípade sa teda nielen od slečny očakáva, že bude na stretnutie pripravená. Najmä pri orálnom sexe by sa asi nenechala nahovoriť, keby jej to nevoňalo.

žena na posteli

Trochu iné je, ak sa vopred dohodnete, že si dáte spoločnú kúpeľ. No zase drhnúť z vás špinu naozaj nemusí. 🙂 Všetko je o dohode. Preto, ak si niečim nie si istý, určite si to s ňou najskôr vykomunikuj, aby sa predišlo neskorším nedorozumeniam.
Ak si chceš sex za peniaze užiť a nespôsobiť sebe alebo slečne traumu, skús sa držať týchto bodov. Nehovorím, že ich musíš do bodky splniť, ani, že to bez nich nejde. Ak však chceš svoje peniaze investovať čo najlepšie a užiť si to čo najviac, určite sa týmito radami riaď.